محل تبلیغات شما

خوابم نمی برهمی ترسم فردا که رفتم سرکار باهام بد برخورد کنن.می ترسم سرم داد بکشن چون اونوقت من متاسفانه غیر ارادی گریه می کنم .می ترسم تحویلم نگیرنمی ترسم و خوابم نمی بره و بدنم گر می گیره و حالم اصلا خوب نیست.ماهی کوچولویی که تازه شنا کردنو یاد گرفته بود حالا افتاده توی موج بزرگ.خدا کمکش کنه!

من کار بدی کردم؟ نباید می گفتم؟ خدایا یجوری حلش کنننننناگه باهام بد رفتار کنن تحمل کردن شیفت کاریم سخت میشه

استرس گرفتم "اون" راجبم چه فکری می کنع؟ حتما میگه چه دختر بی فکریهفکرم درد گرفت

مشکلات زیادی سرم هوارهتابلو فرشی که به صاحبخونه داده بودم تا برام بفروشه رفتم دنبالش و گفتم پسش بیاره .اونم گفت اون آقاهه که می خواست فرشو بفروشه گفتع من ضرر کردم و باید 300تومن به من بدین

رقیبم توی بوفه ی مدرسه هنوز داره سوسیس و همبرگر میفروشه و هیشکی جلودارش نیست.تموم بچه های من میرن از اون خرید می کنن

مشکلاتم در محل کار تمومی نداره

مامان میگه خونه رو عوض کنیم و بریم یه جای کوچیکتر تا پول رهنو بدم بابت خرید بیمه تامین اجتماعی

مریم -خواهرم بعد از اون دعوایی که 2ماه پیش من و شوهرش داشتیم دیگه اینجا نمیاددلم براش تنگ نشدهفقط متعجبم که چقد راحت خانوادشو برای شوهرش کنار گذاشت.

ماهی کوچولوی ما اگه دوباره استرس بگیره مریضی در حال خوب شدنش میاد سراغشبراش دعا کنید تا از این امواج پی در پی به سلامت به دریا برسهبراش دعا کنید نیلوفرای آبیشب بخیر همگی اگرچه که من نمی تونم بخوابم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها